Dzisiaj jest: 22 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

ŚWIAT

Polakożerca Verhofstadt umoczony w międzynarodową aferę

images

Szef liberałów w PE Guy Verhofstadt jest powiązany z "Paradise Papers", czyli ujawnionymi niedawno dokumentami z rajów podatkowych

Czytaj więcej...

Matthew Tyrmand o Polsce

images

Polska jest wiodącym krajem, jest na „ostrzu noża” tego, co nienawidzą globalne, lewicowe elity. Chodzi o konserwatywny sentyment społeczny,

Czytaj więcej...

Holenderska gazeta, która kolaborowała z Hitlerem, zarzuca Polakom... neonazizm

images

"De Telegraaf", największa holenderska gazeta codzienna, opublikowała kilka dni temu artykuł pt. "Neonaziści maszerują ulicami Warszawy".

Czytaj więcej...

Myśliwce będą strzelać laserami

images

Pociski czy rakiety stają się przeżytkiem. Już wkrótce samoloty myśliwskie mają strzelać do przeciwników z działek laserowych. Umowa rodem z „Gwiezdnych Wojen” podpisana.

Czytaj więcej...

Poważne kłopoty Hillary Clinton

images

Na jaw wychodzą nowe fakty. Kluczowy świadek przerywa milczenie. Kłopoty byłej sekretarz stanu zdają się nie mieć końca. Wróciła kwestia sprzedaży Uranium One Rosjanom,

Czytaj więcej...

Strzelanina w kościele w Teksasie. Co najmniej 27 zabitych, wielu rannych

images

Co najmniej 27 osób zginęło w niedzielę, gdy w kościele w małej miejscowości Sutherland Springs na południu Teksasu mężczyzna otworzył ogień

Czytaj więcej...

skandal w berlińskiej szkole policyjnej

images

„Klasa wyglądała jak chlew. Połowa uczniów to Turcy i Arabowie. Bezczelni. Głupi. Nie potrafili się wysłowić. Grozili innym uczniom pobiciem.

Czytaj więcej...

Muzea w Niemczech mają dzieła zagrabione podczas wojny.

images

Niemiecka minister stanu do spraw kultury Monika Gruetters powiedziała w wywiadzie dla "Sueddeutsche Zeitung", że Niemcy mają moralny obowiązek

Czytaj więcej...

Jak trwoga to do Szydło.

images

Dziennikarka Fox News po zamachu w USA przypomina: "Pamiętacie co usłyszeliśmy od polskiej premier?" Ameryka jest w szoku po ataku islamskiego terrorysty w Nowym Jorku.

Czytaj więcej...

Tajemnicza organizacja i porażające statystyki.

images

Trolle Putina w akcji! Rosyjskie wiadomości, za pomocą Facebooka dotarły do 126 milionów Amerykanów, a moskiewskie trolle opublikowały 131 tys. tweedów.

Czytaj więcej...

Czy to cud?

images

Na dnie oceanu znaleziono figurę Matki Bożej wokół, której rosły ... róże! Ten filmik trafił do sieci niecały tydzień temu.

Czytaj więcej...

Francuski Sąd nakazał usunąć krzyż z pomnika Jana Pawła II

images

Rada Stanu nakazała usunięcie krzyża z pomnika Jana Pawła II znajdującego się we francuskiej miejscowości Ploërmel w imię... poszanowania rozdziału kościoła od państwa.

Czytaj więcej...

To Clinton i Demokraci finansowali „raporty” o rzekomych związkach Trumpa z Rosją!

images

Krajowy Komitet Partii Demokratycznej (DNC) i biuro kampanii Hillary Clinton finansowali sporządzenie dossier na temat rzekomych

Czytaj więcej...

Dramat Polaków w Wielkiej Brytanii. To ofiary współczesnego niewolnictwa

images

Brytyjska telewizja informacyjna Sky News wyemitowała krótki film dokumentalny o polskich ofiarach handlu ludźmi i współczesnego niewolnictwa.

Czytaj więcej...

Dwa kraje za przykładem Polski biorą do ręki różańce i wychodzą na ulice!

images

Jak wynika z najnowszych informacji odnośnie akcji "Różaniec do granic", uczestników modlitwy było prawie 2 miliony Polaków.

Czytaj więcej...

Melania Trump oficjalnie o swojej wierze

images

Melania Trump, pierwsza dama USA, oficjalnie potwierdziła, że jest rzymską katoliczką. Pytania o wiarę pojawiły się po spotkaniu z papieżem Franciszkiem.

Czytaj więcej...

"Nie ma tu miejsca dla niego i jego manipulacji"

images

Sebastian Kurz, nowy kanclerz Austrii, zdaje sobie sprawę z działań miliardera George Sorosa i nie zamierza się z nim patyczkować.

Czytaj więcej...

Rosja wykradła dane NSA za pomocą programu antywirusowego Kaspersky

images

Izraelscy hakerzy znaleźli na serwerach rosyjskiego producenta programów antywirusowych Kaspersky Lab narzędzia ukradzione amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Kalifornia w ogniu.

images

Kalifornia walczy z groźnymi, przemieszczającymi się bardzo szybko pożarami. Wskutek żywiołu 13 osób zginęło, a ponad 100 jest rannych.

Czytaj więcej...

Polska przykładem dla innych!

images

Rumunia wprowadza w gospodarce elementy planu Morawieckiego, takie jak poprawa otoczenia biznesu czy rozwój innowacji.

Czytaj więcej...

Gdzie ruski diabeł karty rozdaje...

images

Czarnecki: W Hiszpanii ewidentnie rosyjski diabeł macha ogonem! Gośćmi Tomasza Sakiewicza w programie "Polityczna Kawa" byli: Magdalena Ogórek, Ryszard Czarnecki, Marek Jakubiak.

Czytaj więcej...

KONIECZNIE ZOBACZ jak poznać, że zbliżają się czasy końca!

images

Fragment wywiadu ze śp. o. Joachimem Badeni OP pt. "Uwierzcie w koniec świata! Współczesne proroctwo o powtórnym przyjściu Chrystusa".

Czytaj więcej...

Las Vegas, strzelanina w TrumpAmerica…

images

Jest takie powiedzenie: co cię nie zabije, to cię wzmocni. Do Demokratów niezmordowanie kopiących dołki pod Trumpem dołączyła ostatnio Matka Natura i wszelkie obezwładniające człowieka zło.

Czytaj więcej...

Powiało grozą - i to dosłownie.

images

Chwile grozy przeżyli pasażerowie lecącego z Dubaju Airbusa A380. Potężna wichura, która przechodziła nad Niemcami, szarpała samolotem niby chorągiewką.

Czytaj więcej...

Timmermans powiedział, co zrobić z KOD-ziarzami na ulicach?!

images

- Obowiązkiem każdego rządu jest egzekwowanie praworządności i czasem wymaga to proporcjonalnego zastosowania siły

Czytaj więcej...

Ryszard Legutko konkretnie o Unii Europejskiej

images

W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się debata przez zbliżającym się Szczytem Rady Europejskiej 19 i 20 października.

Czytaj więcej...

Strzelanina na koncercie w Las Vegas. Zginęło co najmniej 50 osób

images

Co najmniej 50 osób zginęło, a ponad 400 zostało rannych w niedzielę wieczorem (poniedziałek w Polsce), kiedy napastnik otworzył ogień do zgromadzonych pod gołym niebem uczestników koncertu country w Las Vegas.

Czytaj więcej...

Dokument ONZ łamie narrację o „zamkniętej sprawie”

images

PRL nie zrzekła się reparacji od Niemiec! Ujawniony dokument ONZ z 1969 r., dotyczący kwestii reparacji wojennych od Niemiec, łamie narrację środowisk,

Czytaj więcej...

List otwarty do prezydenta Francji Emmanuela Macrona

images

Polacy szanują Pana jako prezydenta Francji, ale nie jest Pan prezydentem Polski ani jej królem, żeby rościć sobie prawa do rządzenia Polską.

Czytaj więcej...

Szokujące słowa Saryusz-Wolskiego

images

Starłem się kiedyś z panem Timmermansem i podważałem jego argumenty i wygrałem, a on mi powiedział, że „tak powiedział mu Lech Wałęsa”.

Czytaj więcej...

Prezydent Duda w ONZ:

images

Prezydent Duda zwrócił uwagę na rosnące zagrożenia hybrydowe i „próby wpływania państw trzecich na demokratyczną politykę wolnych narodów”.

Czytaj więcej...

Mary Wagner wolna! Nie musi iść do więzienia i dziękuje Polakom !

images

Po tym, jak Polacy zaczęli masowo podpisywać petycję w obronie Mary Wagner, członkowie CitizenGO z innych krajów również dołączyli do tej akcji.

Czytaj więcej...

Prezydent Duda z wizytą w USA.

images

Prezydent Andrzej Duda rozpoczął w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego (we wtorek nad ranem czasu polskiego) wizytę w Nowym Jorku,

Czytaj więcej...

Bandyta z bronią wpadł do sklepu i został pokonany przez ... Imię Jezusa!

images

Niezwykłe! Całe, cudowne jak się okazało w finale, zdarzenie miało miejsce w mieście Frisco (Teksas). Oto wieczorną porą

Czytaj więcej...

Tak powinno się promować Polskę za granicą! Świetna opowieść o naszej ciężkiej historii

images

Bo my nie błagamy o wolność, my o nią walczymy – te słowa gen. Witolda Urbanowicza dowódcy „Dywizjonu 303” stały się mottem spotu wykonanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

Czytaj więcej...

Tragiczne skutki trzęsienia w Meksyku.

images

Z Meksyku napływają dramatyczne doniesienia o skutkach wczorajszego trzęsienia ziemi. Według najnowszych informacji zginęło co najmniej 61 osób a około 200 zostało rannych.

Czytaj więcej...

Oto co Bóg chce powiedzieć ludziom poprzez huragan Irma !

images

Publicysta "Christian Post" Michael Brown napisał, że ostatnie huragany jakie nawiedziły USA, to głos Boga, który chce nam przez to powiedzieć 4 ważne rzeczy.

Czytaj więcej...

Czy Georg Soros jest terrorystą?

images

Do prezydenta Donalda Trumpa trafiła petycja wzywająca Departament Sprawiedliwości do uznania George’a Sorosa za terrorystę i skonfiskowania jego majątku.

Czytaj więcej...

Niemiec który popiera stanowisko Polski

images

„To Polacy odważnie walczyli z komunizmem, ryzykując życie. Nic mi nie wiadomo o podobnie bohaterskiej postawie Angeli Merkel w NRD”.

Czytaj więcej...

Oriana Fallaci o Wałęsie i islamie!

images

Zawsze bezkompromisowa, waliła między oczy, co myśli, i twardo stała na stanowisku, że prawda może boleć, że może być niewygodna, ale trzeba ją wypowiadać.

Czytaj więcej...