Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Zwycięstwo z Armenią! Gol Lewandowskiego w... 95 minucie

Po straszliwych męczarniach Polacy wygrali z Armenią. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry strzelił Robert Lewandowski.

details-images

Zegar wskazywał już 95 minutę.

To miało być łatwe zwycięstwo - według bukmacherów Polacy byli zdecydowanym faworytem. Zwłaszcza po porażce Armenii z Rumunią aż 0:5.

Ale od początku nic nie szło zgodnie z planem, choć już po kilkunastu minutach jeden zpiłkarzy gości otrzymał dwie żółte kartki i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Pomimo to pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część zaczęła się bardzo dobrze. Od samobójczej bramki Mkojana. Niestety, trzy minuty później wyrównał Pizzelli.

Kolejne minuty były bardzo nerwowe. Piłkarze Armenii, choć mieli jednego zawodnika mniej, mogli nawet kilka razy wyjść na prowadzenie.

Dopiero w doliczonym czasie zwycięskiego gola strzelił Robert Lewandowski.