Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

To nie przypadek, że Russel Crowe kibicuje biało-czerwonym.

Russell Crowe cały czas kibicuje polskiej reprezentacji. Przed meczem ze Szwajcarią zagrzewał Polaków do boju, a teraz cieszy się z awansu do 1/8 finału.

details-images

Zdobywca Oscara na Euro 2016 nieustannie kibicuje Polakom.  Wiemy, skąd bierze się jego sympatia do biało-czerwonych!

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl hollywoodzki gwiazdor Russell Crowe od początku turnieju we Francji kibicuje polskiej reprezentacji. Po meczu Polska-Ukraina pogratulował strzelcowi bramki Kubie Błaszczykowskiemu i już wówczas zagrzewał naszych piłkarzy do walki.

 

„Do boju Polska!!” – pisał po polsku zdobywca Oscara.  

Okazuje się, że Russel Crowe ma swoje powody, aby kibicować Polakom. Jak informuje serwis pikio.pl w jego otoczeniu jest Polak. Jest to asystent menadżera aktora, z którym Crowe spędza dużo czasu. Co ciekawe hollywoodzki gwiazdor wielokrotnie odwiedzał już Polskę. Kręcił tu nawet sceny do filmu „Dowód życia”, w którym grał główną rolę.

Do rangi legendy urosła też wizyta aktora w Poznaniu. Russel Crowe opowiada teraz znajomym anegdotę, jak szokował mieszkańców miasta jeżdżąc rowerem w czasie śnieżnej nawałnicy.

To nie jedyny polski akcent w życiu słynnego aktora. Gdy wybrał się on na wyprawę kajakową wzdłuż Long Island po pewnym czasie zorientował się, że wypłynął na ocean. Uratowała go straż przybrzeżna. Okazało się, że członkowie ekipy ratunkowej to z pochodzenia Polacy.

Anthony Kozak i Robert Swiecicki - oni uratowali życie Russell Crowe'a. Więcej na http://www.Niezlomni.com 

Russel Crowe promował również Polskę w ramach kampanii „Polska? TAK”. (na filmie Russel Crowe pojawia się wod 6 minuty 40 sekundy)

ZOBACZ FILM:

AddThis Sharing Buttons

Pikio.pl, niezalezna.pl, msz.gov.pl