Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej

Komisja Millera zmieniła "wybuch" na "pożar"! Podczas wczorajszego posiedzenia komisji obrony narodowej prof. Kazimierz Nowaczyk,

details-images

szef podkomisji smoleńskiej Ministerstwa Obrony Narodowej, przedstawił nagranie, na której dokonano fałszerstwa. Zręcznie zamieniono "strefy wybuchów" na "strefy pożarów".

Komisji Millera, omawiając ekspertyzy sporządzone przez spółkę współpracującą z Amerykanami, bezczelnie zmieniła treść "strefa wybuchów" na "strefa pożarów".

Prof. Kazimierz Nowaczyk puścił fragment audio z Komisji Millera, badającej katastrofę smoleńską. Na nagraniu słychać Macieja Laska, który omawia sporządzoną ekspertyzę przez firmę Smallgis.

– Tutaj mamy znowu z ekspertyzy wykonanej przez firmę Smallgis zaznaczone prawdopodobne strefy wybuchów o średnicy 14,9 m, czyli tu i tu... To jest nieładnie napisane "wybuchów"... Czy możemy tu twórczo dokonać korekty? Od razu?... A tutaj wstawimy..." - mówił Lasek.

Słodkie pierniczki, korzenne ciastka, eleganckie trufle… Daj się rozpieszczać w te święta! Odkrywaj pyszne promocje i świąteczne inspiracje zapisując się na newsletter Lidla.

 Nagle pada sugestia "strefa pożarów". Prowadzący reaguje: " Tak? No dobra... strefy pożarów... dobrze. I co?... Bez średnic? Oni twierdzą, że to jest prawdopodobne, więc... jako eksperci."

Podczas dyskusji ludzi niemających pojęcia o fachowej ekspertyzie, zręcznie zamieniono "strefę wybuchów" na "strefę pożarów".

01:37Current time02:26

Telewizja Republika