Dzisiaj jest: 22 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr

"Różaniec bez granic" okazał się WIELKIM SUKCESEM

To co miało miejsce w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 przerosło wszelkie oczekiwania. Dziś w POLSCE zdarzył się CUD! "Różaniec bez granic" faktycznie okazał się wielką, milionową duchową rewolucją!

details-images

Arcybiskup, metropolita krakowski Marek Jędraszewski, podczas Mszy św. w Zakopanym powiedział: "inicjatywa "Różańca do granic" zrodziła się pośród ludzi świeckich w konkretnej sytuacji. Kiedy wiele sił wewnętrznych i zewnętrznych wobec naszej ojczyzny jest żywotnie zainteresowanych tym, aby żyć tak jakby Boga nie było, aby swoją wiarę zamknąć do wstydliwie zakrywanej prywatności, aby w przestrzeni publicznej nie było miejsca dla krzyża Pana Jezusa Chrystusa".


Dziś, nawet media typu wp.pl czy onet.pl musiały z podziwem napisać o akcji różańcowej. Bo stał się po prostu cud. Milion Polaków skupiło się na wspólnej modlitwie w różnych intencjach na granicach polskich.

Oddano hołd Niezwyciężonemu, Jezusowi Chrystusowi, proszono Maryję, Matkę Jego o dalszą opiekę i wstawiennictwo. Polska, kolejny raz pokazała światu, że jest miejscem szczególnie oddanym Chrystusowi. I okazała się, że wszelkie zło, jakie czyha w naszej ojczyźnie musiało ponieść sromotną porażkę. 

Co ciekawe, takie wydarzenie jakie miało miejsce w dniu dzisiejszym na naszych granicach, nie mogło wydarzyć się w innych krajach; czy to w zlaicyzowanej Europie Zachodniej, czy nawet w post-chrześcijańskiej Europie Wschodniej. Tylko u NAS. Co to oznacza? Polska ma do wypełnienia naprawdę ważną misję względem całej Europy i świata!

                    

 

Telewizja Republika, niezalezna.pl