Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

UWAŻAJ ! –bankowi złodzieje znów cię okradają

Przestroga z ostatniej chwili. Sektor bankowy w minionym roku osiągnął rekordowy zysk. Według Forbesa to 15 mld 426 mln złotych. I tak jest ostatnio rok w rok. Widocznie nienasyconym krwiopijcom takie rekordowe zyski to ciągle mało.

details-images

Warto jeszcze dodać, że państwo polskie nie ma się czego cieszyć, bo większość tych pieniędzy jest natychmiast transferowana do banków matek za granicą, a Polska ma z tego figę z makiem.
Zresztą krajowi banksterzy też nie mają czego narzekać. Jak podaje prasa, prezes PKO BP zarabia dziennie (!!!) skromne 8 500 złotych.
 
Bardzo dużo podróżuję. Taką mam pracę. Staram się zachowywać jak światowiec i wszędzie za granicą płacę kartą kredytową. Nie ma zbędnego kłopotu, firmy Visa, czy Master, przy pomocy usługi interchange przeliczą to na złotówki i ściągną z mojego konta. Rozumiem, że się napracowali i utrzymanie systemu też kosztuje, więc nie protestuję, że rachunek zazwyczaj jest obciążony 4 procentowym narzutem.
 
Lecz cwana klika banksterska również tutaj wywąchała możliwy biznes, jakby tu bardziej Polaczków podoić.
Chce im się podróżować, zamiast siedzieć w domu przed telewizorem to niech płacą!
 
Właśnie przed chwilą banki - Citibank Handlowy (centrala USA) i m-bank  (brand handlowy BREbanku, właściciel niemiecki Commerzbank) ogłosiły, ze od każdej transakcji za granicą kartą kredytową z ich banku, będą pobierać opłatę w wysokości 5,9%.
 
Tak, że biedny Polaku pamiętaj!
Wszystko co kupujesz na wycieczce w Egipcie, czy na lotnisku w Londynie, lub Bergen, w rzeczywistości jest droższe o 10 procent, bo twój nienasycony, bezczelny i łupieski bank ma jeszcze za mało twojej forsy i ustanowił sobie dodatkowe źródło dochodu.
 
Twoim kosztem oczywiście. Bo jesteś tylko dojną krową, a nie podmiotem uczciwej demokracji i wolnego handlu.

jazgdyni /naszeblogi.pl